خود سانسوری

یکی از پست هامو حذف کردم (خود سانسوری!!!!!!!!!) نه اینکه نظرم راجع به کلش عوض شده باشه ولی خوب یه بخشاییشو فکر کنم زیادی تند رفتم... یه جاهاییشم سوءتفاهم شده بوووووود.

خوب من اون موقع خیلی به هم ریخته بودم. فکر کن بری توی جمعی که همه از خوبیاشون بگن، پیش آدمی که همه از خوب بودنش حرف بزنن، پای حرفاش بشینن ولی تو حس کنی غریبه ای. انگار که تو از زمینی و اونا از فضا!!!!!!!!! همش فکر کنی که خدایا یعنی من انقدر بدم که با اینا انقدر فرق دارم؟؟

بعد هم با ارزش ترین چیزی که داری بره زیر سوال. روزهای سختی بود. من مونده بودم و خودی که نمیدونستم باید این راهو بره یا نه. خیلی هم میترسیدم. پر شدن آدمایی که می خوان دستتو بگیرن و کمکت کنن تا بری جلوتر اما یه وقت می بینی حتی نمی تونی برگردی جای اولت. خوب بعضی کلمه ها هم که 8 پهلو!!! آدم دچار سوء تفاهمات می شه دیگه. اگه اون پستمو خونده باشید دیدید که پر بود از غلطای املایی اصلن نمی دیدم چی می نویسم فقط انگار هرچی دلم می گفت، می نوشتم.. به هر حال گذشت. الان به لطف خیلی از دوستان دیگه اون حس غریبگی رو ندارم

 

/ 3 نظر / 4 بازدید
دخترک دشت زعفران

راجع به حرفای N پهلو راست میگی!! هنوزم هست. اما خوب آدما کامل که نیستن. باید ببینی تو ترازو خوبیاشون بیشتره یا بدیاشون. هنوزم نباید فکر کنی که این آدما همشون خوبن یا بهتر بگم همه خصلتاشون خوبه. فقط می تونی مطمئن باشی خوبیاشون بیشتر از بدیاس. یا حداقل خوبیاشون واقعا خوبه و خوشبختانه تو تو مسیر این خوبیا باهاشون همقدم شدی. پس عملا با روی خوب این آدما برخورد داری. پس خوبه که خوبیاشونو یاد بگیری. البته اینو به خودم میگما... اما یادت باشه اگه بدی هم دیدی اونقدر تو راه خودت ثابت قدم باشی که اون رو به خوبیاشون ببخشی.

بهاره

هیچ چیز ثابت نیست. می شه گفت همه چیز نسبیه..... مگر گاهی که همه چیز واسه آدم یا سیاه سیاهه یا سفید سفید... بستگی به آدم داره که اونو چه رنگی ببینه. یا اصلا رنگی ببینه؟!!!!

http://payamesoroush-e.blogfa.com/